andjeli_pakla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

andjeli_pakla

....
 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Da li ste varali ili da li ste bili prevareni?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
andjeo_sa_greskom
Admin
andjeo_sa_greskom


Ženski
Broj poruka : 117
Godina : 37
Localisation : Beograd
Emploi : ...
Loisirs : ...
Datum upisa : 02.04.2007

Da li ste varali ili da li ste bili prevareni? Empty
PočaljiNaslov: Da li ste varali ili da li ste bili prevareni?   Da li ste varali ili da li ste bili prevareni? Icon_minitimeUto Apr 03, 2007 1:13 pm

Pitanje je samo da li ste varali ako jeste zasto i koliko puta?
I da li ste vi bili prevareni i kako ste postupili u tom trenutku kada ste saznali?


Poslednji izmenio dana Sre Apr 04, 2007 11:21 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Lovac_Na_Andjele

Lovac_Na_Andjele


Muški
Broj poruka : 209
Godina : 39
Localisation : Srbija kuca na promaji...
Emploi : Sljakam, malo li je?
Loisirs : ...
Datum upisa : 03.04.2007

Da li ste varali ili da li ste bili prevareni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste varali ili da li ste bili prevareni?   Da li ste varali ili da li ste bili prevareni? Icon_minitimeUto Apr 03, 2007 2:58 pm

Nikad nisam varao, ne volim to da radim. A dali sam prevaren? Koliko znam, nisam...
Nazad na vrh Ići dole
Black_Angel

Black_Angel


Ženski
Broj poruka : 244
Godina : 37
Localisation : Moj Beograd...
Emploi : Student
Loisirs : 'vatam zjale :)
Datum upisa : 04.04.2007

Da li ste varali ili da li ste bili prevareni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste varali ili da li ste bili prevareni?   Da li ste varali ili da li ste bili prevareni? Icon_minitimeSre Apr 04, 2007 10:37 am

I varala , i bila prevarena!
Jbg , sve je to zivot , sve je to za ljude!
Povredjivala druge i bila povredjena... S tim shto je razlika ta shto ja ne umem da pretjutim , uvek sam priznavala moju prevaru! Ne zelim da lazem , svesna sam da sam uradila neshto loshe... jbg , ne bi bilo fer da on ostaje samnom i dalje u vezi posle toga , to bi bila obmana!
Jednom sam iskreno volela i tad mi prevara nije ni na pamet padala... i znam da tje opet biti tako kad opet budem volela.-... a do tad... a jbg , " a u medjuvremenu , natji tju mu zamenu" Wink
Nazad na vrh Ići dole
andjeo_sa_greskom
Admin
andjeo_sa_greskom


Ženski
Broj poruka : 117
Godina : 37
Localisation : Beograd
Emploi : ...
Loisirs : ...
Datum upisa : 02.04.2007

Da li ste varali ili da li ste bili prevareni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste varali ili da li ste bili prevareni?   Da li ste varali ili da li ste bili prevareni? Icon_minitimeSre Apr 04, 2007 11:22 am

Black_Angel ::
I varala , i bila prevarena!
Jbg , sve je to zivot , sve je to za ljude!
Povredjivala druge i bila povredjena... S tim shto je razlika ta shto ja ne umem da pretjutim , uvek sam priznavala moju prevaru! Ne zelim da lazem , svesna sam da sam uradila neshto loshe... jbg , ne bi bilo fer da on ostaje samnom i dalje u vezi posle toga , to bi bila obmana!
Jednom sam iskreno volela i tad mi prevara nije ni na pamet padala... i znam da tje opet biti tako kad opet budem volela.-... a do tad... a jbg , " a u medjuvremenu , natji tju mu zamenu" Wink

da ne ponavljam slazem se u potpunosti sa ovim postom Wink
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Ženski
Broj poruka : 67
Godina : 41
Localisation : Beograd
Emploi : student
Loisirs : chega, ba?
Datum upisa : 05.04.2007

Da li ste varali ili da li ste bili prevareni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste varali ili da li ste bili prevareni?   Da li ste varali ili da li ste bili prevareni? Icon_minitimeČet Apr 05, 2007 4:01 am

varala jesam, bila prevarena jesam jednom shto znam i ko zna koliko puta shto ne znam Very Happy
al ono shto ne znam ne mozhe ni da me boli, a ionako me je ovo jednom bolelo za ceo zhivot pa mi i svejedno Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
sale31

sale31


Broj poruka : 146
Datum upisa : 02.04.2007

Da li ste varali ili da li ste bili prevareni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste varali ili da li ste bili prevareni?   Da li ste varali ili da li ste bili prevareni? Icon_minitimeSub Apr 07, 2007 12:21 pm

ma potpuni sam kreten, uopste ne varam niti sam ikad prevario
Nazad na vrh Ići dole
Black_Angel

Black_Angel


Ženski
Broj poruka : 244
Godina : 37
Localisation : Moj Beograd...
Emploi : Student
Loisirs : 'vatam zjale :)
Datum upisa : 04.04.2007

Da li ste varali ili da li ste bili prevareni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste varali ili da li ste bili prevareni?   Da li ste varali ili da li ste bili prevareni? Icon_minitimeSub Apr 07, 2007 2:07 pm

mojne kakish sale! to je super osobina!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li ste varali ili da li ste bili prevareni? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste varali ili da li ste bili prevareni?   Da li ste varali ili da li ste bili prevareni? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li ste varali ili da li ste bili prevareni?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
andjeli_pakla :: Komunikacija :: Ljubav-
Skoči na: