andjeli_pakla
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

andjeli_pakla

....
 
PrijemPortalliGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Mackica
Admin
Mackica


Ženski
Broj poruka : 78
Godina : 36
Localisation : Novi Sad
Emploi : Student
Loisirs : Mnjauuu
Datum upisa : 02.04.2007

Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama? Empty
PočaljiNaslov: Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama?   Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama? Icon_minitimePon Apr 02, 2007 3:16 pm

Pre neki dan sam bas pricala o tome sa drugaricom... Kad nemas ni trunku sminke ne primete te.. a kada si sa nekim deckom uvek ti govori: skini puder..bla bla.. ili mozda gresim?
Nazad na vrh Ići dole
hellboy

hellboy


Muški
Broj poruka : 209
Godina : 43
Datum upisa : 02.04.2007

Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama?   Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama? Icon_minitimePon Apr 02, 2007 3:46 pm

Ma one sto se sminkaju verovatno imaju sta da sakriju!
Nazad na vrh Ići dole
Lovac_Na_Andjele

Lovac_Na_Andjele


Muški
Broj poruka : 209
Godina : 39
Localisation : Srbija kuca na promaji...
Emploi : Sljakam, malo li je?
Loisirs : ...
Datum upisa : 03.04.2007

Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama?   Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama? Icon_minitimeUto Apr 03, 2007 2:14 am

Mackica ::
Pre neki dan sam bas pricala o tome sa drugaricom... Kad nemas ni trunku sminke ne primete te.. a kada si sa nekim deckom uvek ti govori: skini puder..bla bla.. ili mozda gresim?

Nije tacno da ne primecujem, bar ja, ali brate kad se natrpa sminka pa mi treba lopata da bi "dosao" do lica miiiisliiim....
Nazad na vrh Ići dole
hellboy

hellboy


Muški
Broj poruka : 209
Godina : 43
Datum upisa : 02.04.2007

Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama?   Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama? Icon_minitimeUto Apr 03, 2007 3:36 am

Ma ti si mi pametan, sta bih ja bez tebe???
Nazad na vrh Ići dole
sale31

sale31


Broj poruka : 146
Datum upisa : 02.04.2007

Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama?   Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama? Icon_minitimeUto Apr 03, 2007 12:03 pm

bas danas kolega komentarise dok smo sedeli u autu, vidi kako je slatka ona mala a nije ni nasminkana...u principu primetim ali mi nije bitno ako se nije naruzila devojka...al mislim sta ja znam o sminkanju...evo spider ce vise o tome hehe
Nazad na vrh Ići dole
hellboy

hellboy


Muški
Broj poruka : 209
Godina : 43
Datum upisa : 02.04.2007

Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama?   Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama? Icon_minitimeSre Apr 04, 2007 4:27 pm

Gde li ti vide spidera??? lol
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Ženski
Broj poruka : 67
Godina : 41
Localisation : Beograd
Emploi : student
Loisirs : chega, ba?
Datum upisa : 05.04.2007

Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama?   Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama? Icon_minitimeČet Apr 05, 2007 3:57 am

jedan moj drug reche, nishta gore nego kad krenem da poljubim devojku a poljubim puder...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama?   Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta momci misle o (pre)nasminkanim devojkama?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
andjeli_pakla :: Komunikacija :: Muski kutak-
Skoči na: